Hakkımızda

Farmasi Türkiye

Farmasi her şatış başına % otuz oranında kazanç sağlamaktadır. Böylece hiç sermayesiz bir insan için mükemmel bir başlangıç olabilir. Bir iş yeri veya ticarethane kurma planınız varsa Farmasi sizler için büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Hiçbir vergi mükellefliği olmadan Farmasi ürünlerini faturası kesilmiş olarak satışını yapabilir ve gelir sağlayabilirsiniz. Farmasiden siparişinizi aldığınız anda vergisi ve stopajı kesildikten sonra sizlere faturalı bir şekilde gelir. Sizin tek yapmanız gereken şey ürün satışı yapmak ve yeni Farmasi satış danışmanları toplayıp öncülük yapmaktır.

Farmasi ürünlerinin satışını yaparak para kazanmanın yanında satış elemanları toplayarak da prim kazanabilirsiniz. Hatta bu prim sistemi o kadar güçlüdür ki, sizi Farmasi’de yüksek mevkilere mevkilerine götürür. Farmasi’nin düzenlemiş olduğu kazanç planına göre basamak atlarsınız, maaş ve SSK’ya bağlanabilirsiniz. Bunu başarmak çok zor değildir. Sizin gibi girişken 15-20 satış danışmanı ile bile aylık 4.000 TL komisyon kazanabilirsiniz.

Farmasi’de yüksekmek için en önemli şey ürünler hakkında bilgili olmaktır. Ürünler hakkında detay sahibi olmanız gerekir. Bu bilgiler yaşadığınız tecrübeler ile birlikte oluşur ve sizi daha kaliteli bir Farmasi satış danışmanı haline getirir. Her geçen zamanda basamakları birer birer çıkmış olursunuz. Kazandığınız sabit müşterileriniz yanı sıra yeni ürün almak isteyen müşteriler de sizi bulmaya başlar. Çünkü Farmasi ürünleri çok kaliteli ve fiyatları uygundur. Önemli olan ilk alışverişi yapabilmektedir. Basamakların devamı kendiliğinden sizlere gelecektir.

Farmasi ürünlerinin satışını yanı sıra Farmasi satış elemanı eklemekte çok önemlidir. Çünkü; Farmasi kazanç planına göre kariyer yapmanız için takımınızın olması ve o takımın belli cirolara ulaşması gerekmektedir. Ayrıca kendi takımınız içinden takım çıkartmanız, yani geleceğin takım liderlerine de öncülük yapmanız gerekmektedir. Böylelikle Farmasi’de üst basamaklara tırmanmaya başlarsınız. Farmasi, direktörlük seviyesine çıkan temsilcilerine tablet, telefon ve faturalarının ödenmesi gibi teknolojik destek ve müdürlük seviyesinde araç kullanım hakkı vermektedir. Farmasi, müdür seviyesine gelenlere son model araçlar tahsis ederek imkanlarının ne kadar geniş olduğunu da göstermektedir.