Farmasi Üye Olmak

Farmasi ürünlerinin satışını yaparak ortalama % 30 oranında kâr, komisyon ve birbirinden şahane hediyeler kazanma şansı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken şey Farmasi satış danışmanı olmaktır. Farmasi satış temsilcisi olarak Farmasi’den hem yüksek kazanç elde edersiniz hem de kariyer yaparsınız. Farmasi kayıt formunu doldurarak anında Farmasi satış temsilcisi olup ürün satmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi kayıt, öteki markalara göre daha avantajlıdır. Farmasi’de öteki şirketlerde olduğu gibi aylık belli bir satış kotası yoktur. Sadece 6 ay hiç ürün satışı yapmayan danışmanların hesapları askıya alınır. 6 ayda bir tek siparişinizde bu kayıt yeniden güncellenir ve temsilci hesabınız altı ay daha tazelenir. Farmasi’ye kayıt olduğunuz andan itibaren hemen satış temsilcileri ekleyerek önderlik yapabilirsiniz. Diğer markalar da önderlik yapabilmeniz için bazı kuralları karşılamak zorundasınız. Farmasi’de ise lider olmak için ek şart yoktur. Farmasi, satış temsilcilerine daima en büyük kazancı sunmayı hedefler ve temsilcilerine hep destek olur.

Farmasi kayıt formunu online olarak doldurup Farmasi satış elemanı olduğunuz andan beri önderlik yapabileceğiniz için en yüksek primleri almaya da hemen hak kazanırsınız. Farmasi kazanç rehberini takip ederek önderlik basamaklarını tırmanabilir ve müdürlük yolunda yükselmeye başlarsınız. Farmasi, müdür olan danışmanlarına son model cep telefonu, tablet ve birçok hediyelerin yanında son model araba tahsis ederek verdiği değeri göstermektedir. Farmasi ile kendi sınırlarınızı zorlayabilir ve müdürlük seviyesine yükselerek saygın bir iş sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey cesaretli olmanız ve Farmasi kayıt formunu doldurarak ilk adımı atmaktır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir