Skip to main content
farmasi-mr-wipes-bulaşık-makinesi-parlatıcısı

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Ürün Kodu: 9700801

Bulaşık makinesi deterjanı hakkında hemen herkesin fikri varken bulaşık makinesi parlatıcısı konusunda insanların net fikirleri olmayabiliyor. Bulaşık makinesi parlatıcısı bulaşıkların yıkanma sürecinde değil de daha çok bulaşıkların üzerindeki suyun alınması noktasında etkilidir. Bu da yıkama sonrasında su lekelerinin olmaması açısından önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Pek çok marka tarafından piyasada satışa sunulmuş ürün olsa da her birinin insanların beklentilerini karşılıyor olduğunu söyleyemeyiz. Beklentilerin karşılandığı ürünlerin pek ekonomik olmaması da insanların her zaman arayış içerisinde olmasına neden olmuştur. Bu nedenle temizlik kategorisinde Mr. Wipes ürünleri ile insanların beğenisini toplayan marka Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı ürününü geliştirmiştir.

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı ilaç üretir gibi hassasiyetle insanların ihtiyaçlarını karşılamak ve bunu elbette yerli sermaye olmasının avantajını kullanarak ekonomik rakamlarla başarabilmek için geliştirilmiştir. Bulaşıkların kurutulması noktasında etkisi olan parlatıcının suyun yüzey gerilimini azaltıcı yönü bulunmaktadır. Farmasi tarafından hem doğaya hem de insana ve sonrasında makinenize zarar vermeyecek şekilde tasarlanan ürün sayesinde bulaşıkların üzerinde damlacıklar birikmeyecektir. Ürün su lekelerinin önlenmesi haricinde bulaşıkların yıkama sonrasında parlaklık kazanması noktasında da etkilidir. Bulaşıklar makineden lekesiz ve neredeyse ekstra kurulamaya gerek kalmayacak şekilde çıkmaktadır.

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı Özellikleri
Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Parlatıcısı elma sirkesi ile zenginleştirilmiştir bir üründür. Elma sirkesinin kirli bulaşıklar üzerinde doğal bir etkisinin olduğu bilinmektedir. Ürün bulaşıkların su lekelerine karşı korunmasının haricinde matlaşmaya, çizilmeye karşı korunmasını da sağlamaktadır. Ekstra parlaklık elde edilmesi noktasında etkili olan ürün bulaşıkların hızlı kurumasını da sağlamaktadır. Ürün her tip bulaşık makinesinde kullanıma uygun olacak şekilde geliştirilmiştir.

Üründen üstün performans elde edebilmek adına Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Uygun fiyat politikasını yerli sermaye olması ve direkt satış ağı kurması sayesinde aracılara gereksiz kar oranları sunmamak neticesinde sağlayan Farmasi bulaşıkların yıkanması noktasında tatmin edici sonuçlar elde edebileceğiniz harika ürünleri önümüzdeki katalog detaylarında beğeninize sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir