GeneL
farmasi

Farmasi Aralık 2019 Katalog

Farmasi Aralık 2019 Kataloğu İncele

Farmasi Aralık Kataloğu yayınlandı! Yayınlanmış ve yayınlanacak tüm katalogların incelemelerini sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz. Farmasi Aralık Kataloğu ‘nda öne çıkan ürünlerin başında sağlık için gerekli vitamin takviyeleri yer alıyor.

Yoğun çalışma temposunda kendinizi biraz ihmal ettiyseniz ve enerjiniz düştüyse,hasta olmaktan korkuyorsanız Farmasi’nin destekleyici ürünlerine mutlaka göz atmalısınız!

Özellikle mantar ekstresi, zencefil ekstresi, Omega 3 balık yağı, D vitamini ve Nutri Bar ürünleri bu ay indirimde olan ürünlerden!

Nutri bar nedir? Neden tüketmeliyiz? Açlık hissettiğiniz anda tokluk hissi veren, aşırı yeme İsteğinizi kontrol altına alan, gün içinde vücudun direncini arttıran, yüksek lif içeriği ile kaliteli ve dengeli beslenmenin sağlayan Nutri Bar’ların çeşitleri bulunuyor.İster chia Nutri Bar isterseniz Bademli enerji veren Nutri Bar’ı deneyebilirsiniz.

Özellikle chia lif, antioksidant, mineral ve Omega 3 bakımından zengindir. Yoğun çalışma koşullarında gün içinde yemek yemeye vakit bulamıyorsanız ve anında sağlıklı bir şeyler atıştırmak istiyorsanız mutlaka Farmasi’nin bu destekleyici gıda takviyelerine şans vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir